Články

SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK

Sportovní klub Řícmanice připravil na poslední den roku 2023 na svém hřišti tradiční akci.

NA GÓLY BOHATÝ POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU

Muži se na domácím hřišti rozloučili s podzimní částí sezony vítězstvím 5:4 nad týmem Maloměřic.

JEDNOZNAČNÉ VÍTĚZSTVÍ ŽÁKŮ PROTI ŘEČKOVICÍM

Po vydařeném výkonu byli žáci odměněni nejvyšší výhrou podzimní části soutěže, nad Řečkovicemi zvítězili 5:0.

REMÍZA TENTOKRÁT PROTI SVRATCE

Druhou remízu v řadě si připisují muži, tentokrát proti týmu Svratka C. Ve druhém poločase srovnával na konečných 1:1 dorostenec Lukáš Jelen.

VYSOKÁ VÝHRA ŽÁKŮ NA HŘIŠTI ŽEBĚTÍNA

Po vítězství 4:0 na hřišti Žebětína ztrácejí žáci 1 bod na třetí místo tabulky. V posledním kole podzimní části se doma utkají právě se třetími Řečkovicemi.

REMÍZA PROTI REZERVĚ MEDLÁNEK

Utkání proti B týmu Medlánek přerušilo mužům šňůru 5 vítězství v řadě. Zápas skončil smírně 2:2 gólem hostů v 89. minutě.

DOROSTENCI SI SPRAVILI CHUŤ S TUŘANY

Ve svém posledním podzimním utkání se dorostencům podařilo vsítit 12 gólů. Tým Tuřan deklasovali 12:0.

ŽÁCI PROHRÁLI S TÝMEM ZBROJOVKA DÍVKY

Žákům se tentokrát nepodařilo přidat další body do tabulky, se Zbrojovkou dívky prohráli 0:2.

MUŽI DEKLASOVALI SOBĚŠICE

Šest gólů v prvním poločase předznamenalo drtivé vítězství nad rezervou Soběšic 8:0. Marco Caldaroni zaznamenal hattrick.

DOROSTENCI NESTAČILI NA TÝM CHRLIC

Ve svém předposledním podzimním utkání se dorostencům nepodařilo vsítit Chrlicím branku. Nakonec prohráli celkovým skóre 0:4.

ŽÁCI VYBOJOVALI REMÍZU GÓLEM V POSLEDNÍ MINUTĚ

Přes herní převahu hostujících Soběšic především v 1. poločase získali žáci jeden bod po remíze 1:1.

MUŽI PŘIDALI ČTVRTÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ

Po výsledkově nerozhodném poločase si muži vezou 3 body po vítězství 3:1 v Obřanech.

VYSOKÁ PROHRA DOROSTU S OBŘANY

Utkání proti Obřanům se dorostencům nevydařilo. Již první poločas rozhodl o prohře 2:8.

ŽÁCI VYBOJOVALI REMÍZU SE ST. LÍSKOVCEM

Žákům se podařilo remizovat 2:2 na hřišti Starého Lískovce. Ztrácí pouze 1 bod na třetí místo tabulky Městského přeboru.

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ PROTI ŘEČKOVICÍM

5 gólů v síti Řečkovic zajistilo mužům třetí vítězství v řadě a posun na páté místo tabulky Městské přeboru.

PROHRA O GÓL S REZERVOU DOSTY BYSTRC

Ani 2 góly ve druhém poločase nezabránili těsné prohře dorostenců 2:3 s rezervou Dosty Bystrc.

ŽÁCI PROHRÁLI S LÍDREM TABULKY GÓLEM Z PENALTY

Gól z penalty rozhodl o prohře 0:1 proti Lelekovicím. Tento gól přerušil šňůru 5 zápasů bez obdržené branky.

MUŽI SI PORADILI S REZERVOU MORAVSKÉ SLAVIE

O vítězství na hřišti Moravské Slavie rozhodl již v prvním poločase dvěma góly Vasyl Myhovych.

PRVNÍ POLOČAS ROZHODL O PROHŘE DOROSTENCŮ

Obdržené 4 góly v prvním poločase na hřišti Řečkovic rozhodly zápas.

ŽÁCI ÚSPĚŠNÍ I PROTI TUŘANŮM

Třetí vítězství v řadě se podařilo žákům získat na hřišti v Tuřanech.

ŽÁCI VYHRÁLI S NOVÝM LÍSKOVCEM

Již čtvrtý zápas v řadě žáci neobdrželi ani gól. Tentokrát si vezou tři body z Nového Lískovce po výhře 4:0.

3 GÓLY V PRVNÍM POLOČASE ROZHODLY V UTKANÍ S BYSTRCÍ

Muži jasně přehráli tým Dosta Bystrc B a po dvou porážkách si opět připisují vítězství.

VYSOKÁ PROHRA DOROSTU S BOHUNICEMI

Proti týmu Tatranu se dorostencům nepodařilo vsítit ani gól, utkání prohráli 0:5.

ŽÁCI PORAZILI BOSONOHY

Zlepšená hra ve druhém poločase přinesla žákům vítězství nad Bosonohami 3:0.

ŽÁCI UHRÁLI REMÍZU PROTI SLOVANU

Ve svém prvním domácím utkání žáci uhájili bezbrankovou remízu.

VYSOKÁ PROHRA NA HŘIŠTI STARTU B

Muži si vezou prohru 1:5 ze hřiště Startu B, přestože vstřelili úvodní gól utkání.

ŽÁCI PŘESVEDČIVĚ ZVÍTĚZILI NAD MALOMĚŘICEMI

Jasnou převahu ukázali žáci v utkání proti Maloměřicím, po třech gólech v prvním poločase celkově zvítězili 4:0.

DOROSTENCI SI VEZOU 3 BODY ZE ST. LÍSKOVCE

První tři body do tabulky si připisují dorostenci po jasné výhře 4:1 se St. Lískovcem B.

ÚVODNÍ ZÁPAS ŽÁKŮM NEVYŠEL

Podzimní část sezony zahájili i žáci, ve svém úvodním zápase prohráli s týmem Horních Heršpic 0:4.

MUŽI PROHRÁLI S VEDOUCÍM TÝMEM TABULKY

Před velmi slušnou návštěvou 168 diváků neudrželi muži bezbrankový stav z prvního poločasu a nakonec prohráli s Chrlicemi 0:2.

DOROSTENCI SE ST. LÍSKOVCEM NEUSPĚLI

V úvodním utkání podzimní části si dorostenci neporadili s týmem Starého Lískovce a vysoko prohráli 0:6.

CENNÁ REMÍZA ZE HŘIŠTĚ SLOVANU

Muži si vezou 1 bod do tabulky ze hřiště Slovanu Brno, již v prvním poločase k němu pomohl kapitán Martin Švihálek.

MUŽI TENTOKRÁT NESTAČILI NA BÍLOVICE

Ve svém druhém utkání nové sezony muži zavítali na hřiště Bílovic, již první poločas rozhodl o prohře 0:3.

VYDAŘENÝ START DO NOVÉ SEZONY

V úvodním utkání podzimní části Městského přeboru muži získali první 3 body po vítězství nad Jundrovem 3:1.

STATISTIKY

– NEJLEPŠÍ STŘELCI

Nejlepším střelcem Městského přeboru mužů v sezóně 2022/2023 se suverénně stal náš hráč Vasyl Myhovyh se 30-ti góly.

Nejlepším střelcem našich dorostenců byl Lukáš Jelen se 16-ti góly, v celkovém pořadí střelců mezi dorostenci obsadil 7 místo.

Žáci se o branky podělili rovnoměrně.

MUŽI PROHRÁLI SE SVRATKOU A OBSADILI 3. MÍSTO PŘEBORU

V závěrečném utkání jarní části Městského přeboru prohráli muži na hřišti Svratky Brno 3:8.

DOROSTENCI ZÍSKALI BOD PROTI CHRLICÍM

Dorostencům se podařilo na závěr sezóny uhrát remízu 3:3 s týmem Chrlic.

ŽÁCI V POSLEDNÍM UTKÁNÍ SEZONY REMIZOVALI

Na domácím hřišti se žáci rozloučili s letošní sezonou remízou 0:0 s Řečkovicemi.

MUŽI SI PORADILI SE STARTEM BRNO

Závěrečná půlhodina rozhodla o jasném vítězství nad Startem Brno 4:1.

UTKÁNÍ S PRACÍ SE DOROSTENCŮM NEPOVEDLO

Dorostenci nenavázali na dobrý výsledek z posledního utkání a podlehli týmu Prace/Slatina 0:7.

LÍŠEŇ ROZHODLA VE 2. POLOČASE

Po brankově vyrovnané první půli dokázala Líšeň ve 2. poločase přidat sedm branek a utkaní jasně vyhrát.

DOROSTENCI SI VEZOU VÍTĚZSTVÍ ZE STARÉHO LÍSKOVCE

První vítězství v tomto ročníku si připisují dorostenci díky čtyřem gólům po změně stran.

ŽÁCI NESTAČILI NA VEDOUCÍ TÝM TABULKY

Na hřišti Chrlic se žákům nepodařilo vstřelit branku a nakonec prohráli 0:4.

CHRLICE DVĚMA GÓLY VE 2. POLOČASE OTOČILI UTKÁNÍ

V utkání s vedoucím týmem tabulky se mužům nepodařilo udržet vedení z prvního poločasu a nakonec prohráli nejtěsnějším rozdílem 1:2.

VYSOKÁ PROHRA NA DOMÁCÍM HŘIŠTI S BÍLOVICEMI

Již první poločas rozhodl o jasné prohře dorostenců s Bílovicemi 1:8.

5 GÓLŮ VE 2. POLOČASE V TUŘANECH

Další 3 body si připisují muži do tabulky po jasném vítězství v Tuřanech 7:3.

DOROSTENCI NESTAČILI NA OBŘANY

Po nadějném poločasovém výsledku nakonec tým dorostenců prohrál v Obřanech 2:5.

ŽÁCI PROHRÁLI S TÝMEM SLOVAN/SLATINA

Po vyrovnaném poločase 2:2 žáci nakonec neberou z utkání ani bod.

VÝHRA PO ZLEPŠENÉM VÝKONU VE 2. POLOČASE

Mužům se podařilo ve druhém poločase vstřelit 3 branky a otočit utkání proti Jundrovu.

DOROSTENCI TĚSNĚ PROHRÁLI S BYSTRCÍ

Až gól z 80. minuty rozhodl o prohře dorostenců na hřišti Bystrce.

ŽÁCI PROHRÁLI O GÓL S TUŘANY

Žákům se nepodařil otočit nepříznivý výsledek z prvního poločasu a pouze snížili na konečných 1:2.

DOMÁCÍ VÍTĚZSTVÍ NAD SOBĚŠICEMI

Mužům se podařilo otočit utkání ve svůj prospěch a porazit tým Soběšic 2:1.

DOROSTENCI NESTAČILI NA CHRLICE

Tým dorostenců si veze vysokou prohru z Chrlic.

ŽÁCI REMIZOVALI S MORAVSKOU SLÁVIÍ

Žáci neudrželi nadějné vedení o dvě branky z prvního poločasu a nakonec berou remízu 2:2.

TĚSNÉ VÍTĚZSTVÍ SE SLOVANEM

Další tři body do tabulky si muži odvážejí z hřiště Slovanu Brno.

DOROSTENCI UHRÁLI REMÍZU

Tým dorostenců si připisuje další bod po remíze se St. Lískovcem 2:2.

ŽÁCI PROHRÁLI V LELEKOVICÍCH

Na hřišti Lelekovic žáci obdrželi dvě branky, žádnou však nedali.

ŽIDENICE BYLY TENTOKRÁT LEPŠÍM TÝMEM

Muži nestačili v domácím prostředí na mladý tým Židenic a prohráli 0:4.

ŽÁCI VYBOJOVALI REMÍZU PROTI ZBROJOVCE

Po bezbrankové remíze si žáci připisují jeden bod do tabulky.

DALŠÍ TŘI BODY PO VÍTĚZSTVÍ V ŘEČKOVICÍCH

Muži si připisují výhru 6:1 a drží druhé místo tabulky Městské přeboru.

DOROSTENCI PROHRÁLI O GÓL S PRACÍ

Těsnou prohru 1:2 zaznamenal tým dorostu na hřišti Prace.

ŽÁCI PROHRÁLI S BÍLOVICEMI

Ve svém prvním jarním utkání podlehli žáci Bílovicím 3:7.

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ NA HŘIŠTI MEDLÁNEK

Muži odčinili domácí prohru s Bílovicemi vítězstvím 4:1 proti Medlánkám.

DOROSTENCI NEUDRŽELI VEDENÍ Z 1. POLOČASU

Na hřišti Bílovic neudrželi nadějný poločasový výsledek a podlehli 1:6.

TĚSNÁ PROHRA V DERBY S BÍLOVICEMI

Po brankově vyrovnaném poločase nakonec muži podlehli týmu Bílovic 1:2.

DOROSTENCI NESTAČILI NA TÝM OBŘAN

Ve svém druhém jarním zápase prohráli dorostenci s Obřany 0:3.

MUŽI NAVÁZALI NA ÚSPĚŠNOU PODZIMNÍ ČÁST

V prvním zápase jarní sezóny zvítězili v Obřanech 6:3.

TĚSNÁ PROHRA DOROSTENCŮ NA ÚVOD

V prvním domácím zápase prohrál tým dorostenců s Bystrcí 2:3.

JARNÍ ČÁST ROZLOSOVÁNA

MUŽI VYHRÁLI V PŘÍPRAVĚ S OCHOZÍ 4:2

V sobotu 11. března na umělé trávě za Lužánkami odehráli muži přípravné utkání před startem jarní části.

DOROSTENCI PROHRÁLI V PŘÍPRAVĚ S ADAMOVEM 2:5

V sobotu 18. března sehráli naši dorostenci přípravný zápas s Adamovem na umělé trávě v areálu VUT.

NOVÉ DRESY PRO MLADŠÍ ŽÁKY

Jarní sezónu zahájí mladší žáci v nových dresech.

NOVÁ POSILA PRO ÚDRŽBU TRÁVNÍKU

Mimořádná finanční dotace od obce Řícmanice. O náš trávník bude v nadcházejících sezónách pečovat nový zahradní traktor SECO Starjet P6 PRO.

UTKÁNÍ TÝMŮ Z ČELA TABULKY PŘILÁKALO 100 DIVÁKŮ

Atraktivní zápas prvního s druhým sehráli muži proti SK Líšni „C“. Nakonec se týmy rozešly smírně.

DOROSTENCI ZÍSKALI PRVNÍ BOD NA HŘIŠTI ST. LÍSKOVCE

Ve svém desátém utkání se dorostencům podařilo získat svůj první bod.

ŽÁCI V POSLEDNÍM UTKÁNÍ PODZIMNÍ ČÁSTI NEZAVÁHALI

Jasné vítězství a tři body do tabulky si připsali žáci proti Moravské Slavii Brno.

VYROVNANÝ ZÁPAS SE ŠŤASTNÝM KONCEM PRO HOSTY

Až poslední minuta zápasu rozhodla o vítězi utkání žáků proti Bílovicím.

HERNÍ PŘEVAHA A ŘADA ŠANCÍ NESTAČILY NA ZISK BODŮ V ŘEČKOVICÍCH

Neproměněné šance nakonec žáky mrzely. Šest minut před koncem zápasu obdrželi gól z ojedinělé šance Řečkovic.

ŽÁCI CHRLIC POTVRDILI ROLI FAVORITA

Po třech úspěšných utkáních si mladší žáci tentokrát neporadili se silným týmem z Chrlic.

ŽÁCI VYBOJOVALI REMÍZU V ZÁVĚRU ZÁPASU

Další bod do tabulky si připisují mladší žáci po domácím utkání proti týmu FC Slovan / Slatina.

VÝHRA ŽÁKŮ NA HŘIŠTI TUŘAN

První vítězství na venkovním hřišti především dobrým výkonem v 1. poločase zaznamenali žáci v Tuřanech.

DOMÁCÍ VÍTĚZSTVÍ ŽÁKŮ PROTI LELEKOVICÍM

Ve svém úvodním domácím utkání si mladší žáci poradili s týmem AC Lelekovice.

MLADŠÍ ŽÁCI ZAHÁJILI SEZÓNU NA HŘIŠTI ZBROJOVKY

Ve svém prvním utkání v nové sezóně zavítali mladší žáci na hřiště Zbrojovky Brno.