SK Řícmanice zve do svých řad zájemce o fotbal

Vážení rodiče,

od roku 2010 úspěšně fungují v Řícmanicích mládežnická družstva, pro která je zajištěno trenérské vedení. Nyní zakládáme nový tým pro děti  od 5 do 8 let.

Na hřišti v Řícmanicích máme pravidelně tréninky pro začínající fotbalisty každé úterý od 17 do 18 hodin.

Pokud Vašeho syna nebo dceru baví fotbal, přijďte za námi na trénink nebo jestli potřebujete více informací, pošlete e-mail na adresu:  jarek.olesovsky@seznam.cz nebo zavolejte na tel. č.: 725 468 855 Jaroslav Olešovský.

V pondělí 10.6.2024 sehrál náš nově se tvořící tým předpřípravky svůj první oficiální přátelský zápas v Babicích. I když jej zatím „pracovně“ nazýváme PŘEDPŘÍPRAVKA, jsou tito kluci a holky věkem už v MLADŠÍ PŘÍPRAVCE, což do příští sezóny napravíme. V tomto přátelském zápase zvítězily zkušenější Babice 20:7, ale naše děti předvedly nadějný výkon.